Five na Slovensku

233

V dnešnej dobe sa takmer každý človek zaujíma o to, čo si na seba oblečie, z akého materiálu je daná vec a samozrejme aká je kvalita tovaru. A práve preto čím ďalej tým viac ľudí vyhľadáva značkovú módu Five v jej predajniach, ktorá ponúkajú vysoko kvalitný tovar.

Značková móda Five na Slovensku

Aj na Slovensku je veľa predajní Five, v ktorých sa nachádza značková móda Five, ktorá je ozaj na vysokej úrovni, stačí sa pozrieť na kvalitu materiálu a priaznivé ceny tejto značky. Je pravda, že produkty Five, majú poväčšinou miesto vzniku v iných krajinách, no to im však neuberá na ich kvalite. Značka Five vám ponúka kolekcie na každé ročné obdobie, pre rôzne vekové kategórie a samozrejme vo všetkých konfekčných veľkostiach. Aj značková móda Five má svoje miesto na internete a to v podobe online shopu Five.sk, kde nájdete všetky jej produkty. Online shop Five oplýva zaujímavou grafikou, prehľadnosťou a mnohými inými dôležitými prvkami, ktoré robia z tohto online shopu naozaj príjemné miesto na nakupovanie.

Dôležitým faktorom, ktorý robí kvalitnú značku Five, naozaj kvalitnou a úspešnou je vzhľad a atmosféra, ktorá sa nachádza v jednotlivých predajniach Five. V dnešnej dobe sa preto predajne Five snažia vytvoriť dojem domova a príjemného miesta, kde sa nakupovanie stane radosťou. Tento pocit docieľujú vďaka hudbe, ktorá je väčšinou súčasná a v príjemných rytmoch. Dôležitý je aj celkový dizajn nábytku, ktorý sa v predajni nachádza a slúži či už na skúšanie obuvi, alebo jednoducho na sedenie. Dôležitou časťou obchodu sú aj skúšobné kabíny, v ktorých sú na každom kroku zrkadlá. Pre ich dôležitosť si na nich predajne dávajú špeciálne záležať, pretože práve tieto skúšobné kabíny sú miestom, kde sa rozhodujeme, či daný kúsok kúpime, alebo nie. Taktiež sú to výklady, či obrazovky, v ktorých môžeme sledovať tie najnovšie kolekcie, ktoré nám značka Five ponúka.

Zákazník Five je vždy na prvom mieste

Znie to ako klišé, no zákazník je vždy na prvom mieste a keď ide o predaj, točí sa okolo neho svet. Pri značke Five to platí dvojnásobne. Majitelia značky Five sa rozhodli zapĺňať predajne novými modelmi hneď po predvedení na mólach. Zdôvodnenie tohto kroku je jednoduché, zákazník má právo na kúpu obľúbeného sortimentu Five hneď po prezentácii na prehliadke.

Zákazníci sú hladní po najnovších produktoch Five, ktoré prinášajú pestrý výber všetkým vekovým kategóriám.

Značka Five si okrem bohatej ponuky oblečenia predávanej v každom väčšom meste si získava zákazníkov aj na jej online shope Five.sk. Práve tam nájdete exkluzívne kolekcie s tovarom Five pre všetky ročníky.