Pantone na Slovensku

263

V dnešnej dobe sa takmer každý človek zaujíma o to, čo si na seba oblečie, z akého materiálu je daná vec a samozrejme aká je kvalita tovaru. A práve preto čím ďalej tým viac ľudí vyhľadáva značkovú módu Pantone v jej predajniach, ktorá ponúkajú vysoko kvalitný tovar.

Značková móda Pantone na Slovensku

Aj na Slovensku je veľa predajní Pantone, v ktorých sa nachádza značková móda Pantone, ktorá je ozaj na vysokej úrovni, stačí sa pozrieť na kvalitu materiálu a priaznivé ceny tejto značky. Je pravda, že produkty Pantone, majú poväčšinou miesto vzniku v iných krajinách, no to im však neuberá na ich kvalite. Značka Pantone vám ponúka kolekcie na každé ročné obdobie, pre rôzne vekové kategórie a samozrejme vo všetkých konfekčných veľkostiach. Aj značková móda Pantone má svoje miesto na internete a to v podobe online shopu Pantone.sk, kde nájdete všetky jej produkty. Online shop Pantone oplýva zaujímavou grafikou, prehľadnosťou a mnohými inými dôležitými prvkami, ktoré robia z tohto online shopu naozaj príjemné miesto na nakupovanie.

Dôležitým faktorom, ktorý robí kvalitnú značku Pantone, naozaj kvalitnou a úspešnou je vzhľad a atmosféra, ktorá sa nachádza v jednotlivých predajniach Pantone. V dnešnej dobe sa preto predajne Pantone snažia vytvoriť dojem domova a príjemného miesta, kde sa nakupovanie stane radosťou. Tento pocit docieľujú vďaka hudbe, ktorá je väčšinou súčasná a v príjemných rytmoch. Dôležitý je aj celkový dizajn nábytku, ktorý sa v predajni nachádza a slúži či už na skúšanie obuvi, alebo jednoducho na sedenie. Dôležitou časťou obchodu sú aj skúšobné kabíny, v ktorých sú na každom kroku zrkadlá. Pre ich dôležitosť si na nich predajne dávajú špeciálne záležať, pretože práve tieto skúšobné kabíny sú miestom, kde sa rozhodujeme, či daný kúsok kúpime, alebo nie. Taktiež sú to výklady, či obrazovky, v ktorých môžeme sledovať tie najnovšie kolekcie, ktoré nám značka Pantone ponúka.

Zákazník Pantone je vždy na prvom mieste

Znie to ako klišé, no zákazník je vždy na prvom mieste a keď ide o predaj, točí sa okolo neho svet. Pri značke Pantone to platí dvojnásobne. Majitelia značky Pantone sa rozhodli zapĺňať predajne novými modelmi hneď po predvedení na mólach. Zdôvodnenie tohto kroku je jednoduché, zákazník má právo na kúpu obľúbeného sortimentu Pantone hneď po prezentácii na prehliadke.

Zákazníci sú hladní po najnovších produktoch Pantone, ktoré prinášajú pestrý výber všetkým vekovým kategóriám.

Značka Pantone si okrem bohatej ponuky oblečenia predávanej v každom väčšom meste si získava zákazníkov aj na jej online shope Pantone.sk. Práve tam nájdete exkluzívne kolekcie s tovarom Pantone pre všetky ročníky.