Esprit – mladistvá lifestylová značka

761
Esprit

Americká značka Esprit sa teší veľkej popularite naprieč svetom. Niet sa čomu čudovať. Svetoznáma značka navrhuje, vyrába a predáva ako módne oblečenie, tak aj obuv, parfumy, hodinky, bižutériu i módne doplnky ako kabelky, tašky, opasky či slnečné okuliare. Esprit vyhľadávajú ako ženy, tak muži i deti. Značka myslí na všetko, a preto ju rady nakupujú aj budúce mamičky, keďže ponúka tehotenské oblečenie i štýlové a praktické kočíky.

Esprit oslovuje predovšetkým mladých ľudí. Značka nielen, že drží krok s najnovšími trendmi vo svete módy, ale myslí aj na aktuálne témy, ktoré rezonujú svetom. Bojuje napríklad proti AIDS, upozorňuje na zhoršujúce sa životné prostredie či organizuje dobročinné akcie.

Esprit móda

Esprit móda oslovuje najmä mladých ľudí, ktorí chcú byť v každej situácii trendy a štýloví. Značka prichádza pravidelne s aktuálnymi kolekciami na rôzne príležitosti. Ženy, muži i deti tak môžu byť šik od hlavy až po päty. Eshop tejto značky je veľmi prehľadný a intuitívny. Esprit móda je veľmi pestrá, rozmanitá a jednotlivé kúsky sa veľmi pohodlne nosia. Ženy si môžu vybrať moderné tričká, topy, košele, pulóvre, svetre, nohavice, džínsy, šaty, sukne, blejzre, saká, overaly či šortky. Nechýba ani široká ponuka trendy topánok a doplnkov ako kabeliek, tašiek, šálov, šatiek, rukavíc, čiapok, hodiniek, parfumov či vkusnej bižutérie.

Esprit móda

Páni si taktiež prídu na svoje. Vybrať si môžu z košieľ, tričiek, nohavíc, kabátov, búnd, sák, oblekov či džínsov. Doladiť svoj outfit môžu ako topánkami, tak taškami, opaskami, kravatami či slnečnými okuliarmi. Rovnako široká a pestrá je aj ponuka pre tých najmenších. Ako dievčatá, tak chlapci sa môžu obliecť do najtrendovejších kúskov spestrených originálnymi doplnkami. Esprit móda je veselá, štýlová a originálna.