Jednoduchá značka – to je GAP

1 065
GAP móda

Americká značka GAP si získa každého. Ženy, muži i deti sa v nej nájdu. GAP charakterizuje jednoduchosť, ktorá však ide ruka v ruke s aktuálnymi trendmi, modernými strihmi a nadčasovými štýlmi. Značka vznikla ešte v roku 1969 v americkom San Franciscu a odvtedy sa teší veľkej obľube na celom svete. GAP vyhľadávajú predovšetkým mladí ľudia, ktorým je blízka mestská, praktická, kvalitná a pohodlná móda.

GAP móda

GAP módu charakterizuje práve jednoduchosť. Značka je známa nielen trendy oblečením, ale aj štýlovými doplnkami. Kúsky pre ženy, mužov i deti sa vyznačujú predovšetkým kvalitou a pohodlnosťou. GAP móda je natoľko nadčasová, že ju môžete nosiť celé roky a vždy budete trendy. Značka pritom myslí aj na budúce mamičky.

GAP

GAP móda sa drží hesla „v jednoduchosti je krása“. Ženy si môžu vybrať z rôznych farebných prevedení tričiek, košieľ, topov, nohavíc, džínsov, svetrov, pulóvrov, kardigánov, blejzrov, kabátov, búnd, šiat, sukní či šortiek. Značka navyše myslí na športovkyne, takže v ponuke nechýba ani športové oblečenie, legíny či tenisky. Samozrejme, oufit nie je dokonalým bez vkusných topánok či vhodných doplnkov. Rovnako bohatá je aj ponuka pre mužov. Páni si tiež vyberú z nadčasových a kvalitných tričiek, nohavíc, mikín, svetrov, kabátov, búnd, šortiek, džínsov, dokonca nechýba ani ponuka spodnej bielizne. Svoje oblečenie doplnia aj vkusnými a trendy topánkami, taškami, šálmi, čiapkami, rukavicami či opaskami. GAP móda myslí na všetkých, a preto od hlavy po päty odieva aj tých najmenších. Ponuka pre chlapcov a dievčatá je taktiež veľmi pestrá a široká. Nezáleží na veku dieťaťa, značka oblečie každého od novorodenca po tínedžerov. V GAPe si tak malí i veľkí prídu na svoje. Stačí si len z obrovskej a pestrej ponuky vybrať to, čo vám v šatníku chýba.