F&F – móda, ktorú si môže dovoliť každý

1 090
F&F móda

Britská módna značka F&F je pre všetkých. Kolekcie tejto značky, ktorú bežne nájdete v Tescu, vytvára tím dizajnérskych expertov. Inšpirácie čerpajú z aktuálnych módnych trendov naprieč svetom. Vždy držia krok s najhorúcejšími novinkami nielen vo svete módy, ale aj farieb, materiálov a strihov. Kúsky značky F&F sú tak zaručene trendy a štýlové a pritom za prijateľné ceny.

Značka je na trhu od roku 2008, kedy vznikla vo Veľkej Británii a v tom istom roku začala pôsobiť aj v strednej Európe. O dva roky neskôr otvorila ďalšie pobočky v Ázii. Dnes má takmer 600 predajní v strednej Európe a ďalších 150 vo vzdialenejších krajinách.

F&F móda

Značka F&F ponúka oblečenie vždy na aktuálnu sezónu. Preto v predajniach Tesco bežne vidieť kolekcie na jeseň/zimu a jar/leto. Kúsky tejto značky sú pohodlné, a pritom nestrácajú na štýle a originalite. Oblečenie je pestré, kvalitné a trendy.

Dámy si zaručene vyberú zo širokej ponuky módnych kabátov, búnd, šiat, mikín, blúzok, nohavíc, svetrov, pulóvrov, topov, sukní či teplákov. Páni zas uvítajú pestrý výber tričiek, búnd, svetrov, mikín, košieľ, nohavíc či sák, prípadne oblekov. Samozrejme, dokonalý outfit sa nezaobíde bez správnych doplnkov či kvalitných topánok. Značka F&F myslí aj na tieto detaily a ponúka obuv pre ženy i mužov a rovnako aj módne doplnky, ktoré ocení každý milovník módy a detailov. Okrem dospelých sa od hlavy až po päty oblečú aj deti či tínedžeri. F&F móda totiž ponúka skvelé kúsky a topánky pre dievčatá i chlapcov všetkých vekových kategórií. Na výber je oblečenie od výmyslu sveta v najmódnejších farbách a strihoch. Nechýba ani kvalitná obuv či štýlové doplnky. F&F podčiarkuje každú osobnosť a dodá každému šatníku nefalšovaný britský look. Stačí len zavítať do Tesca a jednoducho si vybrať.