Zara – rýchla móda vládne svetu

699
Zara

Španielska značka Zara je priekopníkom v módnom oblečení, šperkoch, doplnkoch i obuvi ležérneho mestského či business štýlu. Zara ponúka vkusné kolekcie pre ženy i mužov, no nezabúda ani na deti. Na svoje si tak naozaj príde každý, kto chce ísť ruka v ruke s módou.

Spoločnosť je unikátnou v rýchlom uvedení svojich kúskov na trh. Darí sa jej tak držať aktuálne módne trendy a včas reagovať aj na požiadavky svojich zákazníkov. Raritou tejto spoločnosti je tiež jej nulová reklama. Masovú propagáciu tak určite nečakajte.

Zaru založili Španieli Amancio Ortega a Rosalia Mera ešte v roku 1975 v mestečku Arteixo. Pôvodne sa značka volala Zobra, no aby sa ľuďom neplietla s miestnym barom, premenovali ju. Už pár rokov po vzniku Zara žala jeden úspech za druhým. Niet sa teda čo čudovať, že Amancio Ortega je jedným z najbohatších mužov sveta a Rosalia v čase svojej smrti bola najbohatšou ženou v Španielsku i vo svete. Zakladateľ je pritom dodnes aktívny a snaží sa navrhovať niektoré modely sám.

Zara oblečenie

Zara ponúka módne oblečenie pre ženy, mužov a deti. V rôznych cenových reláciách nájdete vždy sezónne oblečenie – ako letné, tak zimné. Dámy sa vždy vedia odieť do štýlových nohavíc, sukní, spoločenských šiat, kabátov, sák, kostýmov, košieľ a svoj outfit doladiť módnymi šatkami, šálami, čiapkami, okuliarmi, kabelkami, taškami, bižutériou či topánkami.

Zara oblečenie

Nezaostáva ani pánske oblečenie. Muži majú na výber z trendy košieľ, polokošieľ, tričiek, sák, svetrov, oblekov, nohavíc, kabátov, búnd až po kravaty, spony, ruksaky, hodinky, šperky, doplnky či kvalitnú obuv.

Zara oblečenie si zamilujú aj deti. V predajniach nájdete kúsky pre dievčatá i chlapcov vo veku od čerstvých novorodencov až po tínedžerov. Oblečenie navyše doladíte vďaka šik doplnkom a pohodlnej obuvi. Zara naozaj myslí na všetko a všetkých!